מערכת שכל עסק חייב להכיר

תמונת נושא עבור מערכת שכל עסק חייב להכיר

מערכות לעסקים, נפתחות כמו פטריות אחר הגשם. למעשה, כל הזמן ניתן למצוא מערכות שונות, חלקן חכמות יותר וחלקן פחות, שכל מטרתן היא לתת פתרונות לבעלי עסקים בדגש על חיסכון בזמן והתייעלות עסקית. אך ישנה מערכת העולה על כולן הן מבחינת הפונקציות אותן היא מאפשרת, והן מבחינת היעילות והסדר שהיא תניב לאותו עסק המשתמש במערכת זו.

מערכת CRM – עדיפות בהתאמה אישית 

מערכת CRM לעסקים, הינה הפתרון המושלם לכל עסק. למעשה מדובר במכלול שלם של פונקציות חכמות, להתנהלות עסקית נכונה, יעילה וחסכונית. הפונקציות המרכזיות במערכת זו הינן: 

ניהול קשרי לקוחות – מדובר באפשרות ליצירת מאגר לקוחות עסקי, שדרכו ניתן לראות פרטי הלקוח כמו טלפון וכתובת, כמה מוצרים הזמין אותו לקוח, מתי הייתה ההתקשרות האחרונה איתו, אלו דגשים ביקש אותו לקוח ועוד. כמו כן, במערכות חכמות, המערכת תאפשר שליחת ניוזלטר לאותו מאגר לקוחות באופן אוטומטי, מה שישמור על קשר עם לקוחות העסק.

ניהול יומן – אפשרות זו תאפשר לכם לנהל יומן פגישות חכם, סדר מבחינת הזמנים ועוד.

ניהול הזמנות – במערכות חכמות יותר, אפשרות זו תכלול גם ניהול מלאי. כלומר, כמה יחידות נשארו ממוצר מסוים, והאם ישנו מחסור במוצר אחר שזה עתה הוזמן. 

ניהול פניות – מדובר באפשרות יעילה ביותר, אשר מאפשרת מעקב אחר פניות חדשות, ביצוע התקשרות חוזר ולרוב משיגה תוצאות מדהימות ושיפור אחוזי הסגירה של אותו עסק. 

ניהול עובדים – עוד פונקצי מדהימה הקיימת ברוב המערכות מסוג זה, הינה ניהול עובדים הכוללת: שיבוץ משמרות, שעות עבודה, מיטוב עובדים ועוד. 

התראות ותזכורת – מערכת ניהול עסק טובה, היא כזו התתזכר לכם באופן אוטומטי את המשימות היומיות, וכמו כן תתריע בהתאם להגדרת ההתראות שלכם.

ניתוח נתונים עסקיים – אפשרות חכמה ומעניינת נוספת הינה ניתוח אוטומטי של נתוני עסק, החל מדו"ח הכנסות והוצאות, ועד לנתוני הלקוחות והעובדים.

צמיחה עסקית מתחילה עם סדר וארגון נכונים

עסקים גדולים, הינם עסקים אשר סדר וארגון הם בראש סדר העדיפויות שלהם. ללא סדר וארגון, קשה עד בלתי אפשרי לעסק לצמוח מכיוון שללא שליטה ובקרה, אין את הדרך לדעת איפה יש לצמצם, היכן אפשר להתייעל, על רצוי לוותר ועוד. לא תמצאו חברות גדולות אשר אינן משתמשות במערכות מהסוג הנ"ל, והסיבה לכך היא כמובן זו אשר צוינה לעיל. 

הרעיון במערכות CRM, היא לתת פתרונות גם לעסקים קטנים ובינוניים, דרך ניהול יעיל ובקרה נכונה. עסקים קטנים ובינוניים יעשו שימוש בחלק רחב מהפונקציות למעלה, ולכן כאשר עסק קטן או בינוני נמצא בצמיחה, עליו להתאים את סוג המערכת אשר תתאים לו בבוא היום והוא יגדל. את התאמה זו רצוי לבדוק מראש דרך אותה החברה המספקת מערכות לעסקים, אשר תדע להתאים את סוג המערכת וגודלה, בהתאם למצב העסק ודרישותיו המשתנות מעסק לעסק.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות