הסינרגיה שמעניקה תוכנת SAP C4C

תמונת נושא עבור הסינרגיה שמעניקה תוכנת SAP C4C

עסק הוא יצור חי ונושם שמטרתו לנוע קדימה, לשרוד בסביבה תחרותית ולשגשג על אף שניצבים בפניו אתגרים רבים, בהם מתחרים באותו ענף, פיתוחים טכנולוגיים וקשיים תפעוליים רבים נוספים. על מנת להצליח, כל עסק שואף להיות הטוב ביותר בתחומו לא רק מבחינת שירות הלקוחות אלא גם מבחינה תפעולית, שכן עסק שמתנהל בצורה חכמה וחסכונית יוכל להגדיל את רווחיו גם אם המכירות אינן משתנות, ועל אחת כמה וכמה אם ההתייעלות בתפעול משפיעה לטובה גם על ההכנסות.

תוכנת SAP C4C לעסקים מביאה עימה בשורה חדשה בתחום מערכות ה-ERP, שכן היא מאפשרת לכל בעלי התפקידים בכל חברה, ובמיוחד לקברניטיה, שליטה מלאה במגוון רחב של תחומים הקשורים לניהול העסק. היא כוללת בתוכה מספר גורמים, בהם תוכנת ניהול לקוחות, תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנת ניהול מלאי ותוכנות נוספות ; כולן משתלבות יחד לכדי שלם הגדול מסך חלקיו. בזכות התמיכה שלמערכת SAP C4C בתהליכים עסקיים מגוונים בתחומי המכירות, הייצור, הלוגיסטיקה, משאבי האנוש והנהלת החשבונות, התקנתה בכל עסק, קטן כגדול, תוכל לסייע לבעליו ולעובדים בו לייעל את הביצועים של העסק, לשפר את הפרודוקטיביות וכמובן להגדיל את הרווחים.

היתרונות של SAP C4C

  • התאמה מלאה לכל מכשיר, ממחשבים שולחניים, המשך בסמארטפונים וכלה בטאבלטים, על מנת שכל בעל תפקיד בעסק יוכל לצפות בנתונים, לקבל החלטות ולבצע פעולות בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם.
  • התאמה מלאה לדורות קודמים של מערכות SAP, כדי שגם עסקים שכבר מותקנות בהם גרסאות כלשהן של SAP יוכלו ליהנות מן הגרסה העדכנית ביותר ללא צורך בתקופת מעבר והסתגלות ל-C4C.
  • שירות מבוסס ענן, המהווה פתרון פשוט שחוסך את הצורך להתקין מערכות כבדות ומסורבלות. עבור מי שזקוק להתאמה אישית, ניתן להשתמש גם בענן פרטי.
  • אפשרות להטמעה כמערכת נוספת ולא חלופית, עבור בעלי עסקים שאינם מעוניינים לבצע שינויים בתהליכים הארגוניים עקב מעבר בין מערכות.
  • שדרוג אוטומטי של המערכת מדי מספר חודשים, להתאמה מלאה לחזית הטכנולוגיה העדכנית ולשביעות רצון המשתמשים.
  • ייעול פעילות כל ההיבטים של העסק על ידי עיבוד נתונים מהיר, נוחות שימוש והפקת דו"חות, זמינות מלאה לכל בעל תפקיד ואיחוד של בסיסי נתונים ותוכנות מנושאים שונים לכדי מערכת אחת גלובלית המעניקה לכל המעוניין בכך מבט-על ויכולת ניהול משופרת.

לסיכום,

במקום להשתמש במספר תוכנות שונות עבור כל היבט בעסק, תוכנת SAP C4C היא פלטפורמה אחת המחליפה את כולן ויכולה לשפר את הפעילות, להגדיל את הרווח ולסייע לצמיחת העסק.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות