זרועות יניקה תעשייתיות – מה זה ולשם מה הן מיועדות

תמונת נושא עבור זרועות יניקה תעשייתיות – מה זה ולשם מה הן מיועדות

זרועות יניקה תעשייתיות – מה זה ולשם מה הן מיועדות

כפי שאנחנו יכולים להעריך, לא מעט מפעלים, לא מעט תעשיות, מתמודדות עם מצבים בהם, תוך כדי תהליך הייצור נכנסים מזהמים שונים אשר יכולים לגרום נזק בריאותי משמעותי לעובדים וכן, במקרים מסוימים, גם נזק משמעותי למוצר אותו מייצרים.

מדובר בתופעה טבעית, שכן תהליך הייצור מחייב עבודה עם מכשירים וציוד מסוגים שונים, לא תמיד התהליך הוא נקי, לא תמיד הוא היגייני באופן מלא, במקרים רבים הוא דורש שימוש באמצעים שונים על מנת שנוכל להקפיד על כך שהתהליך יהיה נקי לגמרי. בסופו של דבר, המטרה שלנו בתהליך הייצור, הוא גם לייצר מוצר איכותי אותו נוכל לשווק לשוק, אך גם לייצר תהליך נכון ובריא, תהליך בו העובדים לא נפגעים וכן המוצר עצמו איננו מכיל דברים שיכולים לסכן את מי שאמור להשתמש בו.

לכן, אנחנו יכולים וצריכים להיעזר באמצעים שונים אשר מסוגלים לנקות את החדר בו מתבצע תהליך הייצור, בצורות שונות. מן הסתם, כל מתקן או כל אמצעי בו אנחנו בוחרים להשתמש, יכול לעזור לנו לשמור על תהליך נקי בצורה אחרת. למשל, יש מקרים בהם התהליך יאפשר לנו לשמור על החדר נקי מפני גזים וריחות שונות, יש מקרים בהם המתקן אותו נציב בחדר יעזור לנו לשאוב אדים רעילים, עשן, וכן יש מקרים בהם המתקן יאפשר לנו לשאוב אבקה או חומרים אחרים אשר נוצרים במהלך תהליך הייצור או ניתזים מתוך החומרים השונים בהם אנחנו משתמשים, בין אם אנחנו שמים לב ורואים אותם ובין אם לאו.

מן הסתם, האופציה הטובה ביותר היא להשתמש במתקן שיכול לעזור לנו לנקות הכל בצורה מלאה. לשם כך אנחנו יכולים להשתמש, למשל, במתקן זרועות יניקה תעשייתיות. מדובר במתקן ייחודי שכולל זרועות אשר מורכבות מצינורות בקטרים שונים, והם יכולות לשאוב בעזרת מנגנון מיוחד שקיים בתוכן, את החומרים השונים שנפלטים החוצה. בין אם מדובר בחומרים ממשיים (אבקות או כל דבר אחר) ובין אם מדובר באלמנטים שאי אפשר להרגיש אותם אך אפשר להריח או לנשום אותם (עשן, גז, ריח וכדומה).

לפני שנסביר כיצד בוחרים זרועות יניקה תעשייתיות, כאן המקום להדגיש, לא מדובר במתקן שהוא אך ורק לטובת בריאותם של העובדים במקום. זה אומנם מספיק חשוב, אך מדובר במתקן שגם מאפשר לנו לשמור על איכות הסביבה ובפרט על ההיגיינה במקום, על מנת שנוכל להמשיך ולעבוד בו. הרי אם אנחנו נעבוד בחדר מסוים, והוא יתמלא גז או ריח ספציפי ולא נשאב אותם, אז לא נוכל לחזור ולהשתמש בחדר, לא רק בגלל שזה יסכן את האנשים, זה יפגע באיכות הסביבה באופן כללי ועלול לגרום נזק לתהליך הייצור ואפילו למבנה כולו.

כיצד בוחרים זרועות יניקה בצורה נכונה

אנחנו יכולים לבחור זרועות מסוג זה במספר דרכים. ראשית, עלינו לבחון לשם מה אנחנו צריכים אותם. מה אנחנו מצפים שהזרועות יעשו עבורנו. האם הכוונה היא לשאוב חומרים ספציפיים, הכוונה לשאוב דברים שאנחנו לא יכולים לראות. מה המטרה שלשמה אנחנו רוצים לקנות את הזרועות.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את גודל המקום ועל פי זה אנחנו גם נדע מה גודל הזרועות שאנחנו רוצים וצריכים לקנות. בין אם זה על פי גודל המתקן כולו ובין אם זה על פי גודל הצינור שמורכב על הזרועות.

שלישית, חשוב לבדוק כיצד ניתן לתפעל ולתחזק את הזרועות, כיצד ניתן לנקות אותן, ואיך אנחנו שומרים שהמנגנון יעבוד בצורה אפקטיבית וטובה לאורך זמן.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות