בעלי תפקידים שחשוב לשלב בחברה שלך

תמונת נושא עבור בעלי תפקידים שחשוב לשלב בחברה שלך

כשחברה מתחילה לגדול ולצמוח, זה הזמן לשלב מספר אנשי מפתח שיסייעו לפתח את החברה אפילו יותר ולהוביל אותה למקומות הנכונים. אם אתם לא בטוחים אילו תפקידים הכרחיים בחברה שלכם (ובכל חברה, לצרוך העניין), קבלו חמישה תפקידים בדיוק כאלו. אין לכם מישהו כזה במשרדים? זה הזמן לחשוב על גיוס!

 

מנהל רשתות ואבטחת מידע

היום כמעט בכל חברה, ארגון או עסק, קטן כגדול, יש צורך בניהול של רשתות אינטרנט ורשתות פנימיות, אותן יש לכסות בשכבה טובה של אבטחת מידע. בדיוק בגלל זה כל עסק זקוק למנהל רשתות ואבטחת מידע. מנהל רשתות הוא האדם האחראי על ניהול הרשתות בארגון – מהקמת התשתית הראשונית ועד התחזוקה, פתרון בעיות ובאגים ברשתות, פתיחת חשבונות לעובדים חדשים וכדומה. אדם כזה יבטיח שהעסק שלכם ירוץ בכל זמן בלי בעיות תקשורת שונות. בנוסף, מנהל הרשתות אחראי גם על אבטחת המידע בארגון, זיהוי של פריצות ודליפת מידע, והגנה על מידע רגיש שלכם או של הלקוחות.

 

סמנכל מכירות

כל עסק שהוא למטרת רווח חי על מכירות, אבל לא כולנו אנשי מכירות. לכן, סמנכל מכירות הוא אדם שכל חברה צריכה – הוא זה שאחראי לניהול המכירות וניהול סוכני המכירות, ומטרתו לקדם את המכירות ולעבוד ביחד עם מחלקת השיווק. סמנכ"ל המכירות יהיה בעל הבנה מעמיקה בדרך הנכונה ביותר לשווק ולמכור את המוצר, ויבטיח שהעסק יממש את הפוטנציאל שלו בכל הקשור למכירה ללקוחות ולרווחיות החברה. 

 

מנהל כספים

המשאב החשוב ביותר של החברה (אחרי העובדים, כמובן…) הוא הכסף שלה. ניהול לא נכון של הכספים בכל חברה יגרום לקריסה, וזה לא משנה כמה החברה מצליחה ומוכרת היטב. לכן, כדאי לשקול לשלב מנהל כספים בעל ידע מעמיק בניהול של תקציבים. מנהל הכספים הוא זה שאחראי לנהל – ובעיקר לפקח – על הכספים בחברה, בן אם הוצאות, הכנסות, התנהלות מול המחלקות השונות בחברה ומול בנקים, והוא יוודא שאתם תמיד עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לכספי החברה.

 

מנהל שיווק דיגיטלי

היום, כמעט כל עסק זקוק לנוכחות דיגיטלית איכותית כדי להישאר בתודעה של הלקוחות ולהתנהל מולם בתקשורת שוטפת. מנהל שיווק דיגיטלי עושה בדיוק את זה – הוא זה שמנהל את הפלטפורמות הדיגיטליות השונות, יוצר מיתוג ייחודי לחברה, דואג לתקשורת שוטפת עם הלקוחות וכן לקידום המכירות והשיווק. ניהול נכון של ערוצי השיווק הדיגיטלי יכול להביא את החברה גבוה מאוד.

 

יועץ עסקי

יועץ עסקי הוא תפקיד חשוב בכל חברה שמעוניינת להתפתח ולגדול הרבה מעבר לגבולותיה הנוכחיים. יועץ עסקי יעזור לכוון את העסק בנתיבים הנכונים ולפתח אסטרטגיה וטקטיקה נכונה לעתיד העסק. יועץ עסקי זה תפקיד שאתם צריכים לשלב בעסק שלכם אם אתם חושבים שנים קדימה ורוצים מישהו שיעזור לכם לעשות בדיוק את זה.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות