למי מתאים להשתמש ב-SAP C4C

תמונת נושא עבור למי מתאים להשתמש ב-SAP C4C

תוכנת SAP מהווה פתרון כולל לניהול תהליכי עבודה. אם יש בעסק מחלקות ניהול חשבונות, משאבי אנוש, מכירות, שירות לקוחות, מחקר ופיתוח וכדומה, יעיל יותר להשתמש במערכת חכמה אחת שתקיף את הפעילות השוטפת בכלל המחלקות – זוהי מערכת SAP C4C.

דוגמה לייעול תהליכים בעזרת SAP C4C

נתבונן למשל בחברה שמוכרת נעלי נשים שיש לה מספר סניפים. בכל אחד מן הסניפים מוכרים נעלי נשים, אולם בנוסף למעקב אחר המכירות מתבצע מעקב אחר המלאי וקיימת מערכת לניהול הזמנות. הנתונים מכל הסניפים נשלחים אל מטה החברה, בו קיימות מערכות נוספות, כגון משאבי אנוש והנהלת חשבונות, ובעלי תפקידים המעוניינים לעקוב אחר מצב המכירות מול היעדים, לתכנן את קולקציות הנעליים העתידיות, לשקול התרחבות למכירה של נעלי גברים או נעלי ילדים ובאופן כללי לקבל החלטות בזמן אמת לנוכח המצב הנוכחי של החברה ופעולות של המתחרים.

הרשימה שלעיל חלקית בלבד, אולם כבר ממנה ניתן להסיק ששימוש במערכות שונות עבור כל חלק בחברה עשוי ליצור תהליך מסורבל למדי. אמנם יכול להיות שכל סניף או כל מחלקה במטה החברה ירגישו בנוח לעבוד על המערכת שלהם, אבל כאשר מנכ"ל החברה או אחד מבעלי התפקידים הבכירים ירצה לקבל תמונת מצב מלאה ואמיתית נכון לרגע מסוים, כל המערכות הללו יצטרכו לתקשר זו עם זו על מנת להעביר נתונים ולהפיק דו"חות. כאשר מדובר במערכות נפרדות, זה עלול לארוך זמן, מה גם שמידע קריטי עלול ללכת לאיבוד בדרך.

לעומת זאת, שימוש במערכת אחת המותקנת בכל חלקי החברה, אשר צוברת נתונים לאורך זמן ומסוגלת להציג בפני כל בעל תפקיד בחברה תמונת מצב מלאה בכל רגע נתון, מהווה ייעול משמעותי. מערכת SAP C4C מאפשרת בדיוק את זה: שליטה מלאה על כל התמונה כולה, בכל רגע נתון, ובזכות נוחות השימוש בה במכשירים ניידים – גם מכל מקום על פני הגלובוס.

SAP C4C: מתאימה לכל עסק

המצב דומה גם עבור חברה לייעוץ השקעות, שבשימוש ב-SAP C4C יכולה לתת לאנשי המפתח של החברה מידע בעל משמעות רבה לגבי היקפי מכירות של אפיקי השקעה וחיסכון, עד לרמה של קרן השתלמות בודדת או קופת גמל להשקעה לטווח קצר; וכך גם לגבי חנויות שמוכרות ציוד לטלפונים סלולריים, קוסמטיקה, ביטוח וכדומה.

לכן אם אתם בעלי עסק או בעלי תפקיד מפתח בו, מהרו להטמיע את SAP C4C כמערכת ניהול ארגוני מקיפה אשר תייעל את תהליכי העבודה שלכם, תשפר את יכולת קבלת ההחלטות ותתרום להצלחת העסק.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות